ScpToolkit kurulduktan sonra bilgisayar klavye ve fareyi algılamıyor

TRandl3s

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba Spider-Man Remastered'i elımde bulunan orjınal PS3 kolu ıle oynamak için ScpToolkit indirdim. İndirme yaparken fotograftakı PS3 DualShock ile ilgili olan tum kutucukları isaretledim. Simdi bilgisayarım calısıyor ama klavyem ve mouse algilamıyor, ne yapmalıyım?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240108_190709_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20240108_190709_com.android.gallery3d.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 22
Orada uninstall tuşu olacak. Oradan yüklediklerini geri sil, bak bakalım geri gelecek mi? Çok basit bir çözümü vardı ama hatırlayamıyorum.

Orada uninstall tuşu olacak. Oradan yüklediklerini geri sil, bak bakalım geri gelecek mi? Çok basit bir çözümü vardı ama hatırlayamıyorum.
knk mouse ve klavyeyı algılamıyo bilgisayarı acamıyorum şifre girmem gerek ama klavye algilamadiği ıcın windiws ekranından cıkamıyorum (biosa gırebiliyorum biosta klavyede mousede calısıyor)

Kanka mouse ve klavyeyı algılamıyor bilgisayarı acamıyorum şifre girmem gerek ama klavye algilamadiği ıcın windiws ekranından cıkamıyorum (BIOS'a gırebiliyorum BIOS'ta klavyede farede calısıyor)

O zaman safe moda girmen gerekiyor. Onun içinse verdiğim linkteki 2. başlıktakini yap.

O zaman safe moda girmen gerekiyor. Onun içinse verdiğim linkteki 2. başlıktakini yap.

sey benim bilgisayar wimdows 11 ama yınede olırmu

Olur herhalde.

Olay çok karışık geldiyse başka bir fare ya da mouse takıp dene. Baktın hiç olmuyor format atmak kesin çözüm sağlar, ama dediğim gibi aslında kolay bir çözümü vardı bunun.

Sılme islemının nasıl yapılacagını bılıyorum fakat dediğim gibi mouse ve klavyeyı algılamadıgı ıcın bilgisayarı neredeyse hiç kullanamıyorum. Attıgın lınktekı olayı deneyeceğim. Her şey için sağ ol.

Olur herhalde.

Olay çok karışık geldiyse başka bir fare ya da mouse takıp dene. Baktın hiç olmuyor format atmak kesin çözüm sağlar, ama dediğim gibi aslında kolay bir çözümü vardı bunun.

Ben dedıgın ve attıgın lınktekı hiçbir şeyi yapamıyorum. Acıldıgı gıbı sadece BIOS'a gırebılnekteyım baska bir şey yapmaya calıssam da olmuyor. Sıfırlamayı denedım Shift tusunu algılamadıgı ıcın onu da yapamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı