Scrapy güvenli midir?

EmirhanTR

Hectopat
Daha fazla  
Kırık telefonumun ekranına bağlanmam lazım. USB hata ayıklamasını açabilirim. Sadece telefonun üst tarafında ekran geliyor yani ekranın sadece üst tarafta %25'i çalışıyor. Ama bütün ekranda dokunmatik çalışıyor. Şimdi soruma geleyim. Bağlanmak için scrapy kullanacağımda güvenli midir?

Kırık telefonumun ekranına bağlanmam lazım. USB hata ayıklamasını açabilirim. Sadece telefonun üst tarafında ekran geliyor yani ekranın sadece üst tarafta %25'i çalışıyor. Ama bütün ekranda dokunmatik çalışıyor. Şimdi soruma geleyim. Bağlanmak için scrapy kullanacağımda güvenli midir?

Güvenilirdir. Zaten açık kaynak kodlu olduğu için kendiniz de buildleyebilirsiniz. Uzun zaman önce kullanmıştım gayet işe yarıyor ve şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

1705534580006.png

İndirdim de hangisine basacağım. Unuttum.

Sizin bulduğunuz farklı bir işlev yapan program. Telefon için bunu kullanmanız gerekiyor muhtemelen isim benzerliğinden karıştırdınız.

Geri
Yukarı