SD karttan veri kurtarma

PaaBaba

Hectopat
Merhaba, iyi sosyaller.
Eski telefonumdan içinde bulduğum 16 GB'lık Hi Level SD Kart'ın içindeki fotoğrafları bir türlü göremiyorum.
Yeni telefonum Redmi Note 9 Pro, telefon kafayı yiyor adeta, kendini yeniden başlatıyor tam başlarken çıkarıyorum kendine geliyor.
2 kere okudu ama ne telefondan ne de bilgisayardan dosyayı açamadan telefon kendini yeniden başlattı.
Diğer cihazlar da biçimlendir'i gösteriyor, kurtulma durumu olmadığı için yapmadım.
Zaten sadece eski cihazımda (Samsung Galaxy J7 Prime2) çalışıyordu, onun da dokunmatiği bozuk.
Ne yapacağım bilemiyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, iyi sosyaller.
Eski telefonumdan içinde bulduğum 16 GB'lık hi Level SD Kart'ın içindeki fotoğrafları bir türlü göremiyorum.
Yeni telefonum Redmi Note 9 Pro, telefon kafayı yiyor adeta, kendini yeniden başlatıyor tam başlarken çıkarıyorum kendine geliyor.
2 kere okudu ama ne telefondan ne de bilgisayardan dosyayı açamadan telefon kendini yeniden başlattı.
Diğer cihazlar da biçimlendir'i gösteriyor, kurtulma durumu olmadığı için yapmadım.
Zaten sadece eski cihazımda (Samsung Galaxy J7 Prime2) çalışıyordu, onun da dokunmatiği bozuk.
Ne yapacağım bilemiyorum, yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

SD Kartta virüs olma ihtimali var mı?

Geri
Yukarı