Sea of Thieves Alınır mı?

anifraxe

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sizce nasıl bir oyun? Gerçekten de arkadaşla oynayınca söylendiği kadar zevk veriyor mu? Eğer alırsak 2 kişi oynayacağız illa 3 4 kişi mi lazım? Ve son olarak da 135 TL verilir mi sizce, yoksa daha iyi bir indirim beklenmeli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla Rust gibi bir oyunu bile tek başıma oynayarak zevk alan biriydim :) 2 kişiyle de sarar diye düşünüyorum Sea Of Thieves'ı.

Sizce nasıl bir oyun? Gerçekten de arkadaşla oynayınca söylendiği kadar zevk veriyor mu? Eğer alırsak 2 kişi oynayacağız illa 3 4 kişi mi lazım? Ve son olarak da 135 TL verilir mi sizce, yoksa daha iyi bir indirim beklenmeli mi?
Oyun bir yere kadar sarıyor, sonra olaylar tekrar ettiği için sıkıyor bana göre. Adventure ( Keşif ) modunda 2 kişi oynayabilirsiniz, ona uygun gemi seçimi yapıyorsunuz. PVP arenada oynamak isterseniz 4 kişi olmanız gerekiyor.
Oyunu deneme amaçlı 2 aylık Xbox Ultimate Game Pass almanı tavsiye ederim, biz öyle yaptık. İlk 2 aya özel 11.80 TL' lik bir fiyatı var. İçerisinde başka oyunlar Forza vs. gibi.

Grup halinde oynanacaksa alınabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı