Sea of Thieves hangi item ne işe yarar?

Muhammet1967

Kilopat
Daha fazla  
Oyuna yeni başladım diyebilirim pek fazla şey bilmiyorum ve merak ettiğim şeyler var mesela;
Adalardan çıkar parlak kuru kafalar ne işe yarar?

1647070801733.png

Bunlardan.

Yeşil parlak zümrüte benzeyen taşlar ne işe yarar?

1647070841783.png

Bunlar gibi.

Altın mücevher kutusu ve buna benzeyen itemler ne işe yarar?

Bunun resmini bulamadım ama bunlar da küçük eşyalar.

Ve bunları satmak mantıklı mı? Çünkü çok az para veriyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna yeni başladım diyebilirim pek fazla şey bilmiyorum ve merak ettiğim şeyler var mesela;
Adalardan çıkar parlak kuru kafalar ne işe yarar?

Eki Görüntüle 1329482

Bunlardan.

Yeşil parlak zümrüte benzeyen taşlar ne işe yarar?

Eki Görüntüle 1329484

Bunlar gibi.

Altın mücevher kutusu ve buna benzeyen itemler ne işe yarar?

Bunun resmini bulamadım ama bunlar da küçük eşyalar.

Ve bunları satmak mantıklı mı? Çünkü çok az para veriyorlar.
Satıp para kazanıyorsun.

@443652'nin dediği gibi resimdekiler para kazanmaya yarıyor (bazı özel hikayelerde özel nesneler var ama onları zaten söylüyor sana, anlarsın).
Sandıkları ise doğrudan satmaktan ziyade bu kuru kafaları/nesneleri taşımak için kullanıyorsun.

@443652'nin dediği gibi resimdekiler para kazanmaya yarıyor (bazı özel hikayelerde özel nesneler var ama onları zaten söylüyor sana, anlarsın).
Sandıkları ise doğrudan satmaktan ziyade bu kuru kafaları/nesneleri taşımak için kullanıyorsun.

Satıp para kazanıyorsun.

Anladım teşekkürler ben bazı videolarda o kurukafaların görev yapmak için lazım olduğunu duymuştum o yüzden sorayım dedim.

Anladım teşekkürler ben bazı videolarda o kurukafaların görev yapmak için lazım olduğunu duymuştum o yüzden sorayım dedim.

Dediğin gibi bazı kuru kafalar özel görevler için olmazsa olmazlar. Örnek verecek olursam aşağıdaki kuru kafa fort of the dammed Event'ini başlatmak için olmazsa olmaz. Ama genel olarak bütün kuru kafaları satma imkanın var.

Ritual_Skull.png

Oyunun diğer materyalleri ne işe yarar diye merak ediyorsan da burayı önerebilirim.

Ahoy.

Yeni konular

Geri
Yukarı