Sea of Thieves ilk hikaye görevi 3 kişi yapılmıyor

Denizkq

Decapat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar öncelikle herkese iyi sosyaller. 3 kişi Sea of Thieves'a başladık ilk hikaye görevimizi bitirelim dedik ama bir türlü olmuyor birisi çıktığı zaman giriyor. Bu görev 3 kişilik bir görev mi değil yoksa bizde mi sorun var?

Birisi çıktığı zaman giriyor cümlenizden bir şey anlamadım. Görevleri istediğiniz kişi sayısıyla yapabilirsiniz. En büyük gemi zaten 4 kişi destekliyor ve 4 kişi de yapabilirsiniz. Tam olarak nerede takıldığınızı anlamadım.

Biraz daha detay verebilir misiniz?

Birisi çıktığı zaman giriyor cümlenizden bir şey anlamadım. Görevleri istediğiniz kişi sayısıyla yapabilirsiniz. En büyük gemi zaten 4 kişi destekliyor ve 4 kişi de yapabilirsiniz. Tam olarak nerede takıldığınızı anlamadım.

Biraz daha detay verebilir misiniz?

Galiba bu görev 2 veya 4 kişi ile oynanıyor bizde 3 kişiyiz biri çıktığında ikiye düştüğü içib açıldığını düşünüyorum. İlk önce gitmemiz gereken yere gidiyoruz sonra kısa bir animasyon gösteriyor hayalet korsanlarla alakalı, sonra animasyon bitiyor ve bir ekrana geliyor sonrada donuyor ve devam edemiyoruz olay böyle hocam anladığım kadarıyla çift sayılı bir sayı olmalı. Bu ekranda kalıyor.

Dosya Ekleri

• 0 bayt · Görüntüleme: 0
Rica etsem görevin tam ismini ve görseli düzgün bir şekilde belirtebilir misiniz? Zira görselde ve ekte herhangi bir şey görünmüyor.

Geri
Yukarı