Çözüldü Sea of Thieves Lavenderbeard Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Screwy

Hectopat
Dün Xbox Game Pass satın aldım oyunu yükledim. Play tuşuna bastığım zaman Lavenderbeard adlı hatayı veriyor. Güvenlik duvarlarını her şeyi kapatmama rağmen hiçbir türlü çözümünü bulamadım. Yardımcı Olur musunuz?

Çözüm
Merhaba, aynı sorunu ben de yaşıyordum. Windows güncellemelerimi kontrol ettiğimde 1909 sürümüne ait bir güncelleme olduğunu gördüm. Güncellemeyi yapınca sorunum düzeldi. Dediklerimi deneyin eğer düzelmez ise buradan bana bildirirseniz yardımcı olmaya çalışabilirim. Umarım yardımcı olurum.

Güvenli Internet'ten kaynaklıymış benimki kapattım düzeldi. Teşekkürler yine de.
Merhaba, aynı sorunu ben de yaşıyordum. Windows güncellemelerimi kontrol ettiğimde 1909 sürümüne ait bir güncelleme olduğunu gördüm. Güncellemeyi yapınca sorunum düzeldi. Dediklerimi deneyin eğer düzelmez ise buradan bana bildirirseniz yardımcı olmaya çalışabilirim. Umarım yardımcı olurum.

Güvenli Internet'ten kaynaklıymış benimki kapattım düzeldi. Teşekkürler yine de.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı