Sea of Thieves oyun arkadaşı arıyorum

Oynayacaklar eklesin. 50 saatlik bir oynama sürem var.
Steam ID:Steam Community :: DOGANL

Xbox nick: Needycarnival72.

Oyuna sahibim fakat oyunda emeğinizle yükseltebileceğiniz hiçbirşey yok skin almaktan başka. Oyunun mantığını saçma buluyorum. Aldığım günden beri yakınıyorum, pişman oluyorum.

Oyuna sahibim fakat oyunda emeğinizle yükseltebileceğiniz hiçbir şey yok skin almaktan başka. Oyunun mantığını saçma buluyorum. Aldığım günden beri yakınıyorum, pişman oluyorum.

Hocam aslında oyundaki amaç kendinizi gerçek bir korsan gibi hissetmeniz ve ayrıca oyunda bir sürü görev var tell Talle'lerden tutun harita Event'lerine kadar ve bu görevleri arkadaşlarınızla yapınca gerçekten eğleniyorsunuz. Bir de arena modunda olsun adventure modunda olsun diğer gemilerle savaşabiliyorsunuz bunun hissiyatı bile çok güzel kendimce.

Hocam aslında oyundaki amaç kendinizi gerçek bir korsan gibi hissetmeniz ve ayrıca oyunda bir sürü görev var tell Talle'lerden tutun harita Event'lerine kadar ve bu görevleri arkadaşlarınızla yapınca gerçekten eğleniyorsunuz. Bir de arena modunda olsun adventure modunda olsun diğer gemilerle savaşabiliyorsunuz bunun hissiyatı bile çok güzel kendimce.

Bir oyunda upgrade sistemi olmadıkça oyun süreklilik kazanmaz. Sea of Thieves'de o oyunlardan bir tanesi.

Geri
Yukarı