Sea of Thieves oyun içi satın alım yapılmıyor

alkrnz

Picopat
Daha fazla  
Sea of Thieves'de oyun içi TL ile satın alım yapamıyorum "sikkelerin sayılıyor" kısmında kalıyor. Oyunu Steam'den oynuyorum. Bilen arkadaşlar varsa bilgilendirebilirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
TL ile satın alım kapatıldı.

Buna dair herhangi bir kaynağınız var mı?

Sea of Thieves Türkiye Discord sunucusunda yetkili birisi bunları yazmış.

Screenshot_2023-08-30-19-50-33-845_com.discord.jpg

Sea of Thieves Türkiye Discord sunucusunda yetkili birisi bunları yazmış.

Eki Görüntüle 1924140
Antik Sikkeler TL yoluyla satın alınabiliyor ve bunları harcayarak oyun içerisinde alışveriş yapabiliyorsunuz. Yani bu TL ile alım satımın kapandığı anlamına gelmiyor. Sonuçta Türk Lirası ile alışveriş yapılabiliyor.

Antik Sikkeler TL yoluyla satın alınabiliyor ve bunları harcayarak oyun içerisinde alışveriş yapabiliyorsunuz. Yani bu TL ile alım satımın kapandığı anlamına gelmiyor. Sonuçta Türk lirası ile alışveriş yapılabiliyor.

TL ile Antik Sikke aldıktan sonra alışveriş yapılabiliyor ama TL ile direkt olarak alışveriş yapılamıyor. Oyun içerisinden para birimini değiştirip TL ile satın alım yapmaya çalışıldığında ise "Sikkelerin sayılıyor" ekranında kalıyor.

TL > alışveriş ❌
TL > Antik Sikke > alışveriş ✅

TL ile Antik Sikke aldıktan sonra alışveriş yapılabiliyor ama TL ile direkt olarak alışveriş yapılamıyor. Oyun içerisinden para birimini değiştirip TL ile satın alım yapmaya çalışıldığında ise "Sikkelerin sayılıyor" ekranında kalıyor.

TL > alışveriş ❌
TL > Antik Sikke > alışveriş ✅
Bu yine de Türk Lirası ile alışveriş yapılamadığı anlamına gelmez.

Bu yine de Türk lirası ile alışveriş yapılamadığı anlamına gelmez.

TL'yi Antik Sikke'ye çevirmeden direkt olarak alışveriş yapılamıyor demek istemiştim. Yanlış anlaşılabilecek bir mesaj yazmışım.

Geri
Yukarı