Sea of Thieves oyun nasıl kaydedilir?

Rıdvan Can

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlarımla Online olarak Sea of Thieves oynayacağız. Adventure'dan arkadaşlarımı davet ettim şu an sadece biz mi varız yoksa başka insanların da gemileri var mı anlayamadık ve oyuna tekrar girince oyuna baştan başlıyoruz. Save alamadık.

Arkadaşlarımla Online olarak Sea of Thieves oynayacağız. Adventure'dan arkadaşlarımı davet ettim şu an sadece biz mi varız yoksa başka insanların da gemileri var mı anlayamadık ve oyuna tekrar girince oyuna baştan başlıyoruz. Save alamadık.
Siz olayı çok yanlış anlamışsınız :D. Save almak diye bir olay yok oyunda. Sadece satın aldığınız kıyafetler kalır. Başka gemilerle karşılaşmanız gerekiyor fakat önce biraz açık denizde vakit geçirmeniz çeşitli voyage'leri alıp tamamlamanız gerekiyor.

Ben de Sea of Thieves aldım da daha indirmedim. Peki bu online olayı nasıl oluyor? Mesela gemi ile birkaç arkadaş bir adaya gittik ve görev yaptık. Oyundan çıktıktan sonra nereden başlıyoruz?

Siz olayı çok yanlış anlamışsınız :D. Save almak diye bir olay yok oyunda. Sadece satın aldığınız kıyafetler kalır. Başka gemilerle karşılaşmanız gerekiyor fakat önce biraz açık denizde vakit geçirmeniz çeşitli voyage'leri alıp tamamlamanız gerekiyor.
Adventure de oynarken karşımıza başka oyunayan online adamlar geliyor mu?

@EgeA Evet geliyor ancak boş bir servera denk gelebilme durumunuz olabilir ve çok düşük bir ihtimal de olsa oyun boyu kimseyi görmeyebilirsiniz.

Adventure de oynarken karşımıza başka oyunayan online adamlar geliyor mu?
Evet geliyor oyun zaten online bir oyun. Karşınıza diğer arkadaşın belirttiği gibi online gemiler gelmeyebilir. İskelet veya hayalet gemileri ile sıkça karşılaşabilirsiniz. Rengarenk ışıkları olanlar Cpu'nun yönettiği iskelet gemileridir.

Geri
Yukarı