Seagate 1TB STEA1000400 Harici Disk Nasıldır ?

Vatan'dan onu almaktansa üzerine biraz daha ekleyip bunu almanızı tavsiye ederim. 1 TB daha depolama alanınız olmuş olur. Linkte bahsettiğim meyiletisim satıcısını takip ederseniz günün fırsatı olarak çok uygun indirimler oluyor. Linkte bahsettiğim ürün daha geçen gün 230 liraydı o satıcıda"black friday" adı altında cuma günü ciddi bir indirimle satılmıştı.
Ürüne gelecek olursak güzel, şık bir ürün. Ablama almıştım bir süre kullanma fırsatım oldu. Fakat bana hiç de USB 3.0 hızında çalışıyormuş gibi gelmedi. Bende steb5000200 var, 120-130 MB/S hızla kopyalama yapabiliyorum aşağı yukarı; fakat sizin bahsettiğiniz modelde 50'yi geçemedim hiç. Hız çok önemli değil, depolama alanı büyük olsun, yanımda taşıyabilecek şekilde küçük olsun, adaptöre ihtiyacım olmasın diyorsanız kesinlikle alın. Ama ben zaten taşımayacağım, evde sadece depolama amaçlı kullanacağım derseniz 3,5" olan modellere bakmanızı öneririm, arada muazzam bir fark var.

Seagete ve WD HDD konusunda iyi markalardır. Bu markalardan yana sorun yaşayacağınız düşünmüyorum. Kullanan kişilerden hep iyi yorumlar aldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı