SEAGATE 480GB Barracuda Q1 Alınır mı?

winprix

Decapat
Merhaba, bir süredir SSD arayışındayım. F/P olması benim için önemli. Verebileceğim maksimum ücret 500tl. 480gb bir sata SSD istiyorum. Bugün İtopya üzerinde Seagate 480GB Barracuda Q1 SSD modeli ile karşılaştım. Şuan ki indirimli fiyatı 489TL. Satın almayı bir düşündüm. Almadan önce aranızda bilgisi olan arkadaşlara danışmak istedim. Sizce bu SSD modeli alınır mı? Ayrıca önerebileceğiniz alternatifleri var mıdır?

Al bakalım: Gigabyte 480GB 550MB-480MB/s Sata 6.0Gb/s SSD Fiyatı

Ayrıca İtopya'dan da ürün almanı önermem. Kargoyu çok geç gönderdikleri veya hiç göndermedikleri hakkında bir sürü şikayet var son zamanlarda.
Daha yeni kampanyalı ram aldım 2 adet. Evet biraz geç gönderdiler ancak benim için problem değil. Bilgisayar parçalarını tek tek alarak topladığım için acelem yok. Yani İtopya'dan almak dert değil.

Merhaba, bir süredir SSD arayışındayım. F/P olması benim için önemli. Verebileceğim maksimum ücret 500TL. 480GB bir SATA SSD istiyorum. Bugün İtopya üzerinde Seagate 480GB Barracuda Q1 SSD modeli ile karşılaştım. Şu anki indirimli fiyatı 489TL. Satın almayı bir düşündüm. Almadan önce aranızda bilgisi olan arkadaşlara danışmak istedim. Sizce bu SSD modeli alınır mı? Ayrıca önerebileceğiniz alternatifleri var mıdır?

Bende aynı ürüne bakıyorum. Sayende bende bilgileneyim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı