Seagate Barracuda HDD alınır mı?

kadirbulut10

Decapat
Makaleler
1
Bu özellikler güzel mi? Kamera kaydı izleme var mı? 7/24 satıcı şu an cevap vermiyor. Sizde bu HDD var mı? Alacağım hızlı cevap verirseniz iyi olur. Dayanıklı mı bir de? SSD'ye param yetmiyor zaten 120 GB var HDD alacağım oyunlarda donmaz umarım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüleri_20211125-214500.png
    Ekran görüntüleri_20211125-214500.png
    150,8 KB · Görüntüleme: 48
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu özellikler güzel mi? Kamera kaydı izleme var mı? 7/24 satıcı şu an cevap vermiyor. Sizde bu HDD var mı? Alacağım hızlı cevap verirseniz iyi olur. Dayanıklı mı bir de? SSD'ye param yetmiyor zaten 120 GB var HDD alacağım oyunlarda donmaz umarım.

Bu HDD çok kötü diyebilirim. Kamera kaydı yani NAS disk istiyorsunuz galiba. Onun için bilgim yok ama normal olarak şunları öneririm;
  • WD Blue
  • Toshiba P300
  • WD Black(7200RPM)

Bu HDD çok kötü diyebilirim. Kamera kaydı yani nas disk istiyorsunuz galiba. Onun için bilgim yok ama normal olarak şunları öneririm;
  • WD Blue.
  • Toshiba P300.
  • WD Black(7200RPM)

Niye öyle dediniz ki 1 TB olanını yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum sağlığında bir sorun yok ısınma vb. tarz bir problemde yaşamadım sorunu nedir?

Niye öyle dediniz ki 1 TB olanını yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum sağlığında bir sorun yok ısınma vb. tarz bir problemde yaşamadım sorunu nedir?

Yeni konular

Geri
Yukarı