Seagate harici HDD bilgisayara takılabilir mi?

TheBigLemonHD

Decapat
Yer
Denizli
Hayır.
Konunun bence Mizah & Eğlence kısmına taşınması daha doğru olur :D
Şaka yapıyorum tabii ki ama onun amacı "harici" kullanım için, sabit olarak kullanmak doğru olmaz.

Hocam öyle bir dünya yok en azından onun için üretilen bir ürün değil, ama siz ben elektronikten anlarım sökerim HDD'yi diyorsanız o başka, ya da kasanın içerisine monte edin, bilgisayarınızı her açtığınızda çalışsın dursun işte 😁 ama USB'yi anakarta bağlayacaksınız, tabii SATA arayüzü kadar performanslı olur mu bilmem, ya da ömrü perişan mı olur orasını hiç bilmem, amacına yönelik kullanmakta fayda var gibi.

Kullanabilirsiniz arkadaşlar neden kullanamazsınız dediklerini anlamadım. Hatta kırmanıza gerek yok düzgün bir şekilde sökün kutuyu başka bir 2.5 Hdd takarak değerlendirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kullanabilirsiniz arkadaşlar neden kullanamazsınız dediklerini anlamadım. Hatta kırmanıza gerek yok düzgün bir şekilde sökün kutuyu başka bir 2.5 Hdd takarak değerlendirebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bunu arıyordum teşekkürler.

Kullanabilirsiniz arkadaşlar neden kullanamazsınız dediklerini anlamadım. Hatta kırmanıza gerek yok düzgün bir şekilde sökün kutuyu başka bir 2.5 HDD takarak değerlendirebilirsiniz.

Hocam bilmediğimiz için olabilir, şerefsizim benim aklıma gelmişti 😆😆 iyi forumlar.

Geri
Yukarı