Seagate Surviallance vs Barracuda HDD

Zerozu

Hectopat
Daha fazla  
Marhabalar, ben geçenlerde bir masaüstü topladım fakat eve geldiğimde istediğim parçanın içinde olmadığını farkettim. Ben onlardan "Seagate 3.5" 2TB Barracuda Sata 3.0 64 MB Cache 7200RPM Harddisk" istemiştim fakat onlar bana "Seagate 3.5" 2TB Surveillance SATA 3.0 64MB Cache 5900RPM Güvenlik Diski" vermişler. Oyun için toparladım ve toplamda 6.500 lira verdim. Bu kadar para vermişken yanlış malzeme almış olmak istemiyorum.
Amacım oyun oynamak ve zamanı gelince streamler yapmak. Bu harddisk ile sorun yaşamam,, fark olmaz aralarında, devam mı edeyim? Yoksa, istediğim Barracuda hem RPM bakımından hem de amacı olan DESTKOP bakımından benim işime daha mı çok yarar? Sizce kalsın mı, barracudayı alayım mı?

Arkadaşlar değiştirmem gerekirse hemen yapmam lazım bu bir aç gün içinde. Tekrar cevap yazmamın sebebi bundandır. Lütfen moderatörler mazur görsün , çünkü değiştireceksem hemen değiştirmem lazım yoksa elimde patlayacak 500 lira.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı