Çözüldü SearchApp.exe işlemini kapatma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

J0kerdede

Kilopat
Arkadaşlar CS:GO oynuyorum ve sürekli ping giriyor bunun sebebi arka planda çalışan SearchApp.exe. Bu arka plan işlemi, bunu nasıl kapatabilirim? İnternetten birkaç siteye baktım ama tam olarak anlamadım yardımcı olur musunuz?

Çözüm
Ben buldum. Görev yöneticisini açıp ayrıntılara tıkla SearchApp.exe yi bul sağ tıkla dosya konumunu aç de. Sonra SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de. Gelişmiş de. Sahibi sekmesinden değiştire tıkla sonra yine gelişmişe tıkla şimdi bula tıkla oradan kendi bilgisayar kullanıcı adını bul ve üzerine tıkla. Sonra tamama tıkla sonra uygulaya tıkla. Sonra kapat yeniden SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de sonra orada ekle yazan buton etkinleşti oraya tıkla. Sonra üste sorumlulu seçin yazan butona tıkla sonra tekrar gelişmişe tıkla. Sonra şimdi bula tıkla oradan tekrar bilgisayar kullanıcı adını bul ve tamama tıkla. Sonra tür yerine izin veri seç sonra tam denetime tıkla sonra tamama tıkla ve uygulaya tıkla sonra evete tıkla. Sonra tamama tıkla sonra görev yöneticisini aç ve SearchApp.exe yi bul ve görevi sonlandır de ve SearchApp.exe başlamadan önce SearchApp.exenin olduğu klasörde SearchApp.exe yi hemen geri dönüşüm kutusuna at ve kutuyu boşalt.

Bitti.

"Bide:Görev yöneticisini açıp ayrıntılara tıkla SearchApp.exe yi bul sağ tıkla dosya konumunu aç de. Sonra SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de. Gelişmiş de. Sahibi sekmesinden değiştire tıkla sonra yine gelişmişe tıkla şimdi bula tıkla oradan kendi bilgisayar kullanıcı adını bul ve üzerine tıkla. Sonra tamama tıkla sonra uygulaya tıkla. Sonra kapat yeniden SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de sonra orada ekle yazan buton etkinleşti oraya tıkla. Sonra üste sorumlulu seçin yazan butona tıkla"

Bukadarını Anlamadıysan Şu Videoyu İzle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada nasıl kapandığını anlatmışlar ama anlamadım tam olarak.

Ben buldum. Görev yöneticisini açıp ayrıntılara tıkla SearchApp.exe yi bul sağ tıkla dosya konumunu aç de. Sonra SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de. Gelişmiş de. Sahibi sekmesinden değiştire tıkla sonra yine gelişmişe tıkla şimdi bula tıkla oradan kendi bilgisayar kullanıcı adını bul ve üzerine tıkla. Sonra tamama tıkla sonra uygulaya tıkla. Sonra kapat yeniden SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de sonra orada ekle yazan buton etkinleşti oraya tıkla. Sonra üste sorumlulu seçin yazan butona tıkla sonra tekrar gelişmişe tıkla. Sonra şimdi bula tıkla oradan tekrar bilgisayar kullanıcı adını bul ve tamama tıkla. Sonra tür yerine izin veri seç sonra tam denetime tıkla sonra tamama tıkla ve uygulaya tıkla sonra evete tıkla. Sonra tamama tıkla sonra görev yöneticisini aç ve SearchApp.exe yi bul ve görevi sonlandır de ve SearchApp.exe başlamadan önce SearchApp.exenin olduğu klasörde SearchApp.exe yi hemen geri dönüşüm kutusuna at ve kutuyu boşalt.

Bitti.

"Bide:Görev yöneticisini açıp ayrıntılara tıkla SearchApp.exe yi bul sağ tıkla dosya konumunu aç de. Sonra SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de. Gelişmiş de. Sahibi sekmesinden değiştire tıkla sonra yine gelişmişe tıkla şimdi bula tıkla oradan kendi bilgisayar kullanıcı adını bul ve üzerine tıkla. Sonra tamama tıkla sonra uygulaya tıkla. Sonra kapat yeniden SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de sonra orada ekle yazan buton etkinleşti oraya tıkla. Sonra üste sorumlulu seçin yazan butona tıkla"

Bukadarını Anlamadıysan Şu Videoyu İzle:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Çözüm
Ben buldum. Görev Yöneticisi'ni açıp ayrıntılara tıkla SearchApp.exe yi bul sağ tıkla dosya konumunu aç de. Sonra SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de. Gelişmiş de. Sahibi sekmesinden değiştire tıkla sonra yine gelişmişe tıkla şimdi bula tıkla oradan kendi bilgisayar kullanıcı adını bul ve üzerine tıkla. Sonra tamama tıkla sonra uygulaya tıkla. Sonra kapat yeniden SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de sonra orada ekle yazan buton etkinleşti oraya tıkla. Sonra üste sorumlulu seçin yazan butona tıkla sonra tekrar gelişmişe tıkla. Sonra şimdi bula tıkla oradan tekrar bilgisayar kullanıcı adını bul ve tamama tıkla. Sonra tür yerine izin veri seç sonra tam denetime tıkla sonra tamama tıkla ve uygulaya tıkla sonra evete tıkla. Sonra tamama tıkla sonra Görev Yöneticisi'ni aç ve SearchApp.exe yi bul ve görevi sonlandır de ve SearchApp.exe başlamadan önce SearchApp.exenin olduğu klasörde SearchApp.exe yi hemen geri dönüşüm kutusuna at ve kutuyu boşalt.

Bitti.

"Bir de: Görev Yöneticisi'ni açıp ayrıntılara tıkla SearchApp.exe yi bul sağ tıkla dosya konumunu aç de. Sonra SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de. Gelişmiş de. Sahibi sekmesinden değiştire tıkla sonra yine gelişmişe tıkla şimdi bula tıkla oradan kendi bilgisayar kullanıcı adını bul ve üzerine tıkla. Sonra tamama tıkla sonra uygulaya tıkla. Sonra kapat yeniden SearchApp.exenin üzerine sağ tıkla özellikler de. Sonra güvenlik de sonra orada ekle yazan buton etkinleşti oraya tıkla. Sonra üste sorumlulu seçin yazan butona tıkla"

Bu kadarını Anlamadıysan Şu Videoyu İzle:

Kanka geri açmak istersek nasıl yapacağız?

Geri
Yukarı