Steam Sebepsiz yere topluluk banı yemek

Migros'tan aldım hocam ya da direkt Steam'ın kendi sitesinden Papara'dan yükleme yaptım 40TL yüklemiştim zamanında onun her türlü fatura kodu attım ama yok diyorlar.

böyle birşey alman gerekiyor sanırım yanlışım varsa düzeltin.

2018'in sonundaki e-postalar var sadece ilk epostada kullanmayı bırakmıştım çünkü onu ve sanırım silmişim çok önceden

böyle birşey alman gerekiyor sanırım yanlışım varsa düzeltin.
Şu an alıp etkinleştirsek onu atsak kabul olur mu?

Neden steamdan aldığımın sebebide bu daha pahalı olmaları steamın kendisinde 40 tl başka sitelerde 50tl neden ben daha fazla ödeyim ?

2018'in sonundaki e-postalar var sadece ilk epostada kullanmayı bırakmıştım çünkü onu ve sanırım silmişim çok önceden.

Neden Steam'den aldığımın sebebi de bu daha pahalı olmaları Steam'ın kendisinde 40 TL başka sitelerde 50TL neden ben daha fazla ödeyim?

Yani sana bir cüzdan kodu gerekiyor alırsan büyük ihtimalle olur ama emin değilim.
Harbiden Steam 40 TL 40 TL iken başka sitelerde neden 50 TL bilmiyorum.

2018'in sonundaki e-postalar var sadece ilk epostada kullanmayı bırakmıştım çünkü onu ve sanırım silmişim çok önceden.

Neden Steam'den aldığımın sebebi de bu daha pahalı olmaları Steam'ın kendisinde 40 TL başka sitelerde 50TL neden ben daha fazla ödeyim?

Şu an aldığın kod sana hiçbir getiri sağlamaz belki onu bile aktif ettirtmez.

Arşiv önemlidir her yerde her işlemde dijitalde faturalarınızı vs tutun. Mailinizde bir klasör açın ve yedekleyin. Girdiğiniz CD Key'i aktif ettiğinizde Steam size mail atar şu oyunu aktifeştirdiniz diye. Mail geçimişinize bakın isterseniz Steam'den gelen tüm maillere.

Bakayım

Yok hocam 10 dakikadır baktım en sona kadar bulamadım

Ban kalktı hesaba başkasının erişmiş olabileceğinden yemiş topluluk banını. Yeni ticket açtırdılar Türk bir çalışan ilgilendi ve kimse tarafından erişilmediği doğrulanınca ban kalktı.

1693348975412.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı