Seçtiğiniz ülkede doğma şansınız olsaydı Türkiye'yi seçer miydiniz?

Teşekkür ederim. Saldırmak istemedim ama öyle olduysam herkesten özür dilerim.

Hadi birbirimize dürüst olalım, Türkiye'yi seçmeyen herkes yine Türkiye'yi seçerdi. Ülkeyi değil siz yönetimi sevmiyorsunuz arkadaşlar, ülkemiz ve insanımız gerçekten harika ve eşsiz. Eğer tüm ülkelerde şartlar eşit olsaydı hiçbirimiz Türkiye dışında bir gelecek istemezdik. Tek sıkıntımız birlik olamayışımız, kötü yönetim ve ekonomi.

Bir yerde doğmak istemezdim adada yaşamak isterdim robinson crouse gibi. Ama illaki bir yerde doğmak istersem gröland olurdu.

Yaratılmak istemezdim dünya hiç güzel değil.ne türkiye ne norveç ama türk olmaktan pişman yada mutsuz değilim.

Amerikaya da İngiltere o tarz yerler bana daha yatkın türklere kaos lazım herkes iskandinav diyor bir vize serbestligi olsa oranın TR'den farkı kalmicaktır.

Türk veya başka bir milletten olmaktan gurur duyacak kadar salak değilim, o yüzden refah seviyesi yüksek bir ülkede doğmak isterdim.
İskandinav ülkeleri güzel bir örnek olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Japonya. Bitti. Weeb land askerleri, toplanın!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…