Secure Boot özelliğini açtıktan sonra siyah ekran

profesman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba herkese iyi forumlar.

Arkadaşlar, Windows 11 kurulumu için malum Secure Boot gerekiyor. Ben de BIOS'tan bu özelliği açtım ancak keşke açmaz olaydım. BIOS ekranından sonra bilgisayar bir daha Boot olmuyor, siyah ekranda takılı kalıyor. BIOS pilini çıkardım 5dk bekledim geri taktım ancak herhangi bir değişiklik olmadı. Klavye ve farenin RGB ışıkları yanıyor ve NumLock a basınca komutu algılayıp ışığı söndürüyor ancak yine de ekranda herhangi bir görüntü yok. BIOS ekranına dahi ulaşamıyorum.
Arkadaşlar ayrıca BIOS'ta Backup gibi bir yol yok mudur?
Şimdiden teşekkürler :)

Merhaba herkese iyi forumlar.

Arkadaşlar, Windows 11 kurulumu için malum Secure Boot gerekiyor. Ben de BIOS'tan bu özelliği açtım ancak keşke açmaz olaydım. BIOS ekranından sonra bilgisayar bir daha Boot olmuyor, siyah ekranda takılı kalıyor. BIOS pilini çıkardım 5dk bekledim geri taktım ancak herhangi bir değişiklik olmadı. Klavye ve farenin RGB ışıkları yanıyor ve NumLock a basınca komutu algılayıp ışığı söndürüyor ancak yine de ekranda herhangi bir görüntü yok. BIOS ekranına dahi ulaşamıyorum.
Arkadaşlar ayrıca BIOS'ta Backup gibi bir yol yok mudur?
Şimdiden teşekkürler :)

Yedek BIOS olması lazım nasıl açıldığı hakkında bilgim yok maalesef.

BIOS güncelleme yapınca düzeliyor ben garantiye gönderdim BIOS güncelleme yaptılar ve düzeldi.
Bilgisayarınız hiç açılmıyorsa görüntüyü anakarttan alın ve BIOS güncellemesi yapın. Benim işlemcim desteklemediği için göndermek zorunda kaldım.

Yeni konular

Geri
Yukarı