Secure Boot state could not be retrieved

Colonel Miller

Hectopat
Yer
Moscow
Daha fazla  
Phoenix OS'u denedim ancak PUBG Mobile'i indirdim. Durduruldu dedi. Lite'da aynı şekilde Prime OS yüklerken şu hatayı aldım: Secure Boot state could not be retrieved. Remix OS'da deniycektim ama YouTube'da videolara baktığımda 4 yıl önce vs diyor. Desteği yitirmiş bir Android tabanlı bir OS sanırsam öneriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Phoenix OS'u denedim ancak PUBG Mobile'i indirdim. Durduruldu dedi. Lite'da aynı şekilde Prime OS yüklerken şu hatayı aldım: Secure Boot state could not be retrieved. Remix OS'da deniycektim ama YouTube'da videolara baktığımda 4 yıl önce vs diyor. Desteği yitirmiş bir Android tabanlı bir OS sanırsam öneriniz nedir?
BIOS'tan Secure Boot’u kapatin.

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS'Dan Secure Boot"U kapatin.
Secure boot kapatırsan işletim sistemin açılmayabilir bunu göz önüne al.

Alakasız. CSM kapatılırsa işletim sistemi açılmayabilir, Secure Boot değil. Csm'i yeniden açınca işletim sistemine yeniden erişilebilir.

Peki Secure Boot'u açmak için csmyi kapatmak gerekiyor diye bir uyarı veriyor ne yapabilirim bu Prime osu kurmak için ISO dosyalı kurmak istemiyorum hddme kurmak istiyorum.

Geri
Yukarı