Secure Boot'tan sonra BIOS'a girilmiyor

lannist

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Windows 11 kurdum, Valorant oynamak için BIOS'a girip Secure Boot açtım. Ardından BIOS'a girmek istediğimde giremiyorum bilgisayarı açtığımda siyah ekran geliyor ve Windows açılma ekranı geliyor. BIOS tuşuna bassam da tepki alamıyorum. PC 6-7 yıllık eski bir PC. Çözümü nedir?

Bu rehberi takip edebilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
1 - "Yeniden başlat" butonuna basarken "shift" tuşuna basılı tutarak bas. Sistem açılırken Kurtarma moduna girecek. Oradan "UEFI bellenim ayarlarına" tıkla. BIOS'tasın.
2 - Bilgisayarını açarken Windows veya üretici logosunu görünce 2 kez tuştan kapat ve aç. 3. veya 4. seferde yine kurtarma modunda açılacak.

1 - "Yeniden başlat" butonuna basarken "shift" tuşuna basılı tutarak bas. Sistem açılırken Kurtarma moduna girecek. Oradan "UEFI bellenim ayarlarına" tıkla. BIOS'tasın.
2 - Bilgisayarını açarken Windows veya üretici logosunu görünce 2 kez tuştan kapat ve aç. 3. veya 4. seferde yine kurtarma modunda açılacak.
1. Seçeneği denedim sonucu yazdım olmadı. 2. Seçenekte normal de öyle giriyordum artık secure boot aktifleştirdikten sonra üretici logosu gelmiyor ve bios ekranına giremiyorum.

Geri
Yukarı