"Security Violation: You use the wrong computer for this account." Hatası

bulut ates

Centipat
"Security Violation: You use the wrong computer for this account." Bu sorun nedir, bir bilginiz var mı?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Buradan sorunun ne olduğunu bilmek pek mümkün değil. Bu hatayı bir web sitesinden alıyorsunuz. O web sitesi ile iletişime geçmeniz gerek.

Sayfadaki reklamların kaynağı kullandığınız web sitesi değilse sisteminize reklam virüsü bulaşmış olabilir. Bu durumda Adwcleaner çalıştırabilirsiniz.

Buradan sorunun ne olduğunu bilmek pek mümkün değil. Bu hatayı bir web sitesinden alıyorsunuz. O web sitesi ile iletişime geçmeniz gerek.

Sayfadaki reklamların kaynağı kullandığınız web sitesi değilse sisteminize reklam virüsü bulaşmış olabilir. Bu durumda Adwcleaner çalıştırabilirsiniz.
Onunla alakali oldugunu sanmiyorum. Daha once bir sorun yasamiyordum. Ekran kartim yandi su dokulunce Degisirdiler ama eski bilgisayarimdan daha kotu bir bilgisayar yaptilar. Tskler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı