Şehinşah mı Şanışer mi?

Adalet Yok nakaratını muşta bile daha iyi söylermiş Autotune Şere güzel gitmiyor

Kanka Şehinşah sevmem değil genede. Ama şu aile olayı nedir? Karısının evine saldırmış falan.

Bilmiyorum gerçekten son zamanlarda hiç takip etmiyorum olayları. Eşinin Şehinşah'ı karalamaya çalıştığını düşünüyorum. Hatta ATV'ye çıktı. Ceydanın konuşmasını ve mimiklerini izle. Sıfır samimiyet. Zaten Şehinşah şarkılarında bu olaylardan bahsediyor.
-Bağla canavara nafaka, asla anlaşmaya yanaşma.

Ama pek emin değilim. Düşüncelerim bu yönde.

O Şehinşah artık yok. Bizi geçmişleri bir yere kadar ilgilendirir. Şimdiki Şehinşah'ın (yada Hasan Sabbah) durumu ortada. Şeyn çocukluk mclerindendir. Ama artık o şeyn yok.

O Şehinşah artık yok. Bizi geçmişleri bir yere kadar ilgilendirir. Şimdiki Şehinşah'ın (ya da Hasan sabbah) durumu ortada. Şeyn çocukluk mclerindendir. Ama artık o şeyn yok.

Ne alaka? Adam şarkıları falan mı sildi? Git dinle işte. Böyle şeylere çok takılma. Sanat ölümsüzdür.

Şehinşah rhyme&flow olarak gayet iyi, bazı eski parçalarındada fazla iyi lirikaliteler var. Fakat Şanışer bambaşka be.

Bence hiçbiri. Şehinşah'ı oldum olası hiç sevmem. Sesine bile gıcık kapıyorum. Böyle rap yaptıklarını falan zannediyorç 15 16 yaşındaki ergen kitleye hitap ettiğini düşünüyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir de şuna bakın. Sanat..
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…