Şehir değiştirince laptop ısınmaya başladı

House of HOO

Decapat
Merhaba A şehrindeyken normal sıcaklıklarda çalışan laptopum tatilde B şehrine gelince uçmaya başladı bu neden olabilir? iki şehrin sıcaklıkları arasında fark yok diyebilirim hatta B şehri biraz daha soğuk, laptopun pozisyonu ve hava giriş çıkışları aynı şekilde açık.

Merhaba A şehrindeyken normal sıcaklıklarda çalışan laptopum tatilde B şehrine gelince uçmaya başladı bu neden olabilir? iki şehrin sıcaklıkları arasında fark yok diyebilirim hatta B şehri biraz daha soğuk, laptopun pozisyonu ve hava giriş çıkışları aynı şekilde açık.
Sıcaklık aynı diyorsun, nem tam bilmiyorum, hava alacak şekilde konumlandırmışsın.

Peki taşırken herhangi bir hasar aldı mı, fanı falan kırılmış olabilir.

Sıcaklık aynı diyorsun, nem tam bilmiyorum, hava alacak şekilde konumlandırmışsın.

Peki taşırken herhangi bir hasar aldı mı, fanı falan kırılmış olabilir.
Taşırken bir şey olmuş olabilir.
Taşırken öyle bir paketleme yaptım ki görseniz biraz şaşardınız 😄 bayağı korumalıydı yani, belki sarsıntılardan dolayı bir şey olmuş olabilir. Servisten gelen sonucu bekleyip göreceğiz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı