Şehir kurma ve yönetme oyunu önerisi

schlss

Hectopat
Makaleler
4
Dostlar selam. Şu sıralar Cities Skylines videolarını çokça izlemekteyim ancak sistemim yetmediği için satın almayı düşünmüyorum. Maksimum 30TL gibi bir fiyata ya da piyasada olmayan eski bir oyun da olur.

Sistemim:

Intel Core i5 4200M 2.5GHz.
8 GB RAM.
64xbit.
500GB HDD.
NVIDIA GeForce GT 740M 2 GB.
Intel(r) HD4600.

İstek listeme ekledim.

Hocam Factorio alabilirsiniz arkadaşlarım oynuyordu bir ara oynamadım ama bir araştırın.

Bir bakayım hocam.

Bir de böyle bir oyun buldum adını duymuştum bi' ara. Sizce alınabilir mi?

Şöyle bir ekleme de yapayım. Oyun indirimde 10 liraya kadar düşüyor. Ek olarak atölyesinde Türkçe dil yaması mevcut. Çok keyifli ve rahatlatıcı bir oyun.

Simcity serisine bakabilirsiniz. Cities Skylines serisini o sistemle düşük ayarlarda oynayabilmeniz lazım. Arkadaşım işlemci içindeki ekran kartı ile oynuyor.

Valla alınıyor. Arkadaş geçenlerde gösterdi 100.000 nüfüslu şehir kurmuştu işlemci üzerindeki ekran kartı ile bir sorun göremedim ben.

Vallahi alınıyor. Arkadaş geçenlerde gösterdi 100.000 nüfüslu şehir kurmuştu işlemci üzerindeki ekran kartı ile bir sorun göremedim ben.

2018'de atılan bir video izledim, benimki ile aynı sistem 25-30 arası geziniyordu FPS. Diğer oyunlarda pek iyi değil. SimCity 5 düşündüm o da şu an aşırı pahalı Origin'de. Korsan da yüklemek istemiyorum SimCity 5'i. Banished ise aklımda.

Geri
Yukarı