Şehirde yaşayan insanlar mı daha mutlu olur yoksa köyde yaşayanlar mı?

Köyde yaşayan insanlar.

Teknolojiyle ilgilenen bir insanın köyde mutlu olma imkanı yok. Ne internet altyapısı var ne de telefon çeker. Elektrik bile gidip gelir. Bunlardan bahsedebilirsin.

Lise 9. sınıf öğrencisiyim, konunun saçma olduğunu ben de biliyorum. Konuyu bizim seçmediğimize göre
yapabileceğim bir şey yok.

Lise 9. sınıf öğrencisiyim, konunun saçma olduğunu ben de biliyorum. Konuyu bizim seçmediğimize göre
yapabileceğim bir şey yok.
Yapacak bir şey yok ben dokuzdayken de Avrupa Birliğine girilmeli mi girilmemeli mi diye tartışma yapmışlardı. Konuya bak adam 9 yahu

Yapacak bir şey yok ben dokuzdayken de Avrupa Birliğine girilmeli mi girilmemeli mi diye tartışma yapmışlardı. Konuya bak adam 9 yahu
Asıl konumuz ekonomiyle ilgiliydi, müdürümüz malum partili olduğundan dolayı karşı çıktı ne yazık ki.

@İbn Sina Karşı tarafa şunu söyle: "Siz bile bu münazaraya hazırlanırken internetten, teknolojiden yardım aldınız, araştırmalar yaptınız. Köyde olsaydık kim bilir ne yapacaktınız?" diyebilirsin.

Asıl konumuz ekonomiyle ilgiliydi, müdürümüz malum partili olduğundan dolayı karşı çıktı ne yazık ki.
Çok iyiymiş ideal müdür vazifesini yapan mükemmel bir memur.
Tuttum bunu.

Ulaşım konusunda köyler genelde işkence oluyor. Köye gitmek de köyden başka yere gitmek de eziyet olur araban yoksa. Birçok defa aktarma yapman gerekir. Buna kargolar da dahil. Mağaza olanakları aşırı kısıtlı olduğu için alacağın şeyleri internetten almak veya şehre gidip almak zorunda kalırsın. İnternetten aldığın zamanda ise kargonun gelmesi uzun süreleri bulabilir.

Altyapı konusunda köylerde altyapı bile yok. Bizim köyde 3G bile çekmediği için internete girmen imkansız maalesef. Aynı duruma elektrik ve su için de geçerli olabilir. Çok şükür bunlar var ancak sıkıntılı olabilir, sıkıntıların çözülmesi uzun süreler alabilir.

Eğitim olanakları oldukça kısıtlı. Çoğu köyün yakınlarında lise bile yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…