Sekiro, Dark Souls oynamalı mıyım?

RamazanQs

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1050 Tİ
Ryzen 3 3100
Merhaba daha önce pek zor oyun oynamadım bir tek cuphead oynamıştım o oyundan sonra 1 hafta falan oyunlardan nefret ettim :D ama Dark Souls ve Sekiro'nun mantığı hoşuma gidiyor oynanışı vb. ama oyunun amacı zaten zor olması bu yüzden oynamalı mıyım kararsızım Dark Souls Sekiro benzeri ama daha çok oyunun zorluğu ile ön planda olan değil de oynanışı ile güzel bir oyunda önerebilirsiniz.

Merhaba daha önce pek zor oyun oynamadım bir tek cuphead oynamıştım o oyundan sonra 1 hafta falan oyunlardan nefret ettim :D ama Dark Souls ve Sekiro'nun mantığı hoşuma gidiyor oynanışı vb. ama oyunun amacı zaten zor olması bu yüzden oynamalı mıyım kararsızım Dark Souls Sekiro benzeri ama daha çok oyunun zorluğu ile ön planda olan değil de oynanışı ile güzel bir oyunda önerebilirsiniz.
Dostum sekiro yu daha yeni bitirdim ve oyun mükemmel ama sabır istiyor eğer sabırsız bir insansan ve çok kere ölmeyi göze alamıyorsan oynama fakat oyunun senaryosu basit olsa da aksiyon mükemmel müzikler fena değil bazı epik müzikler hoşuma gitmedi değil her neyse sonuç olarak sekiro yu oynamak için sabır lazım ve her boss kesişinde sana ayrı bir tat vericek ben şahsen oynaman tavsiye ediyorum ama sabırsız bir insansan kesinlikle bulaşma derim.

Biraz geç olacak ama, oyun çok güzel oynadığım en iyi kılıç dövüş oyunuydu resmen çağ atlatmış oyun dünyasına. Yıllardan beri böyle bir oyun çıksın istiyordum. Biliyorsunuz diğer oyunlarda kılıç düşmanın içinden geçer, hemen ölür çok sönük bir hissiyatı vardır yani. Oyun boşuna yılın oyunu seçilmedi. Oyun sandığınız kadar zor değil abartılıyor bence ben demon of hatred ve inner father dışında ki Boss'ları hasar almadan kesmişliğim vardır. Tabi ki tek deneme de değil. Oyunun mantığı çok basit prostetik aletlere bile ihtiyacınız olmadan sadece kılıcınızla bütün Boss'ları kesebilirsiniz. Tek yapmanız gereken mikiri counter, deflect ve sıçramayı zamanında yapmak. Eğer hasar almadan kesmek istiyorsanız Boss'un hareketlerini ezberleyin. 5 denemeden sonra hasar almadan kesersiniz ezberlediğiniz Boss'u. Size tavsiyem Boss'tan kaçmayın insanların en büyük hatası bu. İnatla deflect yapmak yerine kaçıp saçma hareketlerle bir kere vurup kaçıyorlar o arada da boss zaten posture yeniliyor yaptıkları hiçbir işe yaramıyor sonra zor diyorlar. Oyun zaten size ne yapmanız gerektiğini söylüyor insanlar inatla okumuyor. Sizin ana hedefiniz zaten rakibinizin Posture'ını kırmanız ve o anda bir öldürücü vuruş yapmanız. Sizin özelliğiniz bu oyunda. Ama inatla Boss'tan kaçmaya çalışırsanız o boss süreki posture yeniler taa ki siz canını yarıya indirene kadar ki biliyoruz oyunda ki bossların canının bizimkinin 30-40 katı kadar olduğunu. Eğer oyunu bu şekilde oynarsanız çok eğleneceğinize eminim bu adamın videolarını izleyin https://www.youtube.com/channel/UCdGyaKUgO9hM2C0cH-Xe8LQ çok iyi oynuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı