Sekiro ucuza alınabilir mi?

• Konuyu başlatan Serz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 381

Serz

Hectopat
2-3 ay önce Eneba'dan 900 TL'lik GoW'u 160 TL'ye almıştım. Malum Sekiro'nun fiyatı da uçtu, zamanında oynamıştım oyunu ve tekrar başlayacağım bunun için ortak hesap almaktan başka çarem yok mu?

2-3 ay önce Eneba'dan 900 TL'lik GoW'u 160 TL'ye almıştım. Malum Sekiro'nun fiyatı da uçtu, zamanında oynamıştım oyunu ve tekrar başlayacağım bunun için ortak hesap almaktan başka çarem yok mu?

Sekiro'yu öyle bir siteden bende 100 küsur liraya almıştım. Belki indirime girer yeniden.

Bu fiyat artışı Microsoft'un Acitvision’u satın almasıyla ilgili. Gelen absürt zamların sebebi muhtemelen yakın zamanda oyunu Game Pass'e getirecek olmaları.

Eğer yanlış hatırlamıyorsam dağıtıcısı Activison’du Sekiro’nun.

Bu fiyat artışı Microsoft'un Acitvision'u satın almasıyla ilgili. Gelen absürt zamların sebebi muhtemelen yakın zamanda oyunu Game Pass'e getirecek olmaları.

Eğer yanlış hatırlamıyorsam dağıtıcısı Activison'du Sekiro'nun.

Evet, Activison'un oyunu.

Bu fiyat artışı Microsoft'un Acitvision’u satın almasıyla ilgili. Gelen absürt zamların sebebi muhtemelen yakın zamanda oyunu Game Pass'e getirecek olmaları.

Eğer yanlış hatırlamıyorsam dağıtıcısı Activison’du Sekiro’nun.
Hocam zaten biliyorum, Cd key olarak ucuza alabilir miyim steamde

Ne zaman aldım bilmem ama max 60 TL falandı aldığımda.. O gün bu gündür hesabımda durur, bir kere bile kurmadım ama.

Xbox insanları Game Pass'e yönlendirmek için birçok oyuna zam yaptı misal 2005 yılında çıkan gun bile 520 TL oldu Game Pass'e yakında gelecektir onu beklemeniz iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı