Sen hangi telefonu kullanıyorsun?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şimdilik, iPhone 4S. yaklaşık bir yıl sonra iPhone 7'yi çıktığı gibi almayı düşünüyorum.

Evet çok memnunum. GT-B5510'un üzerine iyi geldi
Şimdi Discovery 2'yi gördüm aynı fiyat 2 kat daha performanslı onu düşünmeye başladım.

Şimdilik, iPhone 4S. yaklaşık bir yıl sonra iPhone 7'yi çıktığı gibi almayı düşünüyorum.
1 yıl sonra 6S çıkar. @Recep Baltaş 'ın da dediği gibi Sapphire ekran olma olasılığı çok yüksek. Bu da 2750 barajını aşar diye düşünüyorum.

Eğer safir ekran olursa, 6S de neden olmasın? Fakat içim hep iPhone 7 diyor.

Samsung Galaxy S4 Mini Çok memnunum

Eğer safir ekran olursa, 6S de neden olmasın? Fakat içim hep iPhone 7 diyor.
Bak, kanıtlanmış bir iPhone klasiğini söylemeden geçemeyeceğim Her iPhone modelinin 2.versiyonu (C'de olur, S de olur, GS'de olur...) her zaman daha iyidir. Çünkü 2.versiyonlar aynı tasarım çizgisini devam ettirirler. Şimdi bakacaklar iPhone 6'nın eksiklerine, 500 TL daha fazla fiyat biçip 6S getirecekler. iPhone 5 ile 5S arasında ne fark var ? Sadece biri A6, biri A7 işlemci. Kamerada biraz iyileştirme, ve büyük ihtimal %1'lik bir çözünürlük artışı. Touch ID falan demiyorum, Home tuşu da 5S home tuşu al, 5'e tak bitti

Lumia 920 kullanıyorum. Para olursa LG G3 almayı düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…