Seneye Beşiktaş şampiyon olabilir mi?

Güldürmeyin beni BJK bu aralar iyi oynuyor kadrosu da iyi ama fener ve Galatasaray'ın seneye yapacakları transferler ve özellikle Galatasaray'ın şu anki kadrosu bile çok daha iyiyken lig başlamadan böyle demeniz sadece toxic fanlık.

Hocam evet belki fanlık ama Beşiktaş 10 maçtır galiba kaybetmiyor ve çok iyi gidiyor ah ah Şenol Hocam sezon başında gelseydi neler olurdu neler kim bilir seneye bence Beşiktaş Conferans ligini de alacak.

Başkan bu tarz konulara sinir oluyorum.

Bizler kahin değiliz, her şaibenin döndüğü bu absürt ligde şampiyonluklar masada belirleniyor.

Üstelik çoğu kişi stadını dahi görmediği takımın holiganlığını yapıyorlar.

İngiltere'de futbol maçlarının tribünlerine göz atarsanız en kötü takımların tribünleri tıklım tıklımdır. Çünkü orada kulüpler şehirlerini veya değerleri temsil eder.

Türkiye'de durum tam tersi. Mutlaka şampiyon olması lazım takımın yoksa tribünler boşalır hemen. Yani insanlar kendilerini ait hissetmediği absürt takımları sırf şampiyonluk görebilmek uğruna destekliyorlar ve büyük takımların da içinde olduğu büyük şaibeler dönüyor.

Ben Gençlerbirliği'ni destekliyorum, yok efendim seneye şampiyon olurmuş vs. umurumda değil. Deplasmana gidip aldığım 3 puan kadar keyifli bir şey yok.

O yüzden seneye kimin şampiyon olup olamayacağı gibi gereksiz endişelerim yok.

Geri
Yukarı