Seneye Xbox Series S alınır mı?

ebru1441

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. İlk önce iyi sosyaller dilerim. Seneye Xbox Series S almayı planlıyorum fakat alınır mı? Fiyatlar ne olur emin değilim. Sarı sitede de çok fiyat farkı olmuyor sizce ne yapmalı?

Arkadaşlar selam. İlk önce iyi sosyaller dilerim. Seneye Xbox Series S almayı planlıyorum fakat alınır mı? Fiyatlar ne olur emin değilim. Sarı sitede de çok fiyat farkı olmuyor sizce ne yapmalı?

PS4'ün bile şuan alınabildiğini düşünürsek Xbox'da alınabilir gibi duruyor.

Seneye Xbox series cihazlarının yenilenmiş hali çıkacak diye biliyorum.(Series S'den emin değilim ama Series X yenilenmiş çok büyük ihtimalle çıkakacak.)

Hatta silindir şeklinde olacağı ve tamamen dijital olacagida söyleniyor.

Seneye Xbox series cihazlarının yenilenmiş hali çıkacak diye biliyorum.(Series S'den emin değilim ama Series X yenilenmiş çok büyük ihtimalle çıkakacak.)

Hatta silindir şeklinde olacağı ve tamamen dijital olacagida söyleniyor.

Kesin fiyat artar kaya tuzlu olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alabiliyorsanız şu an alın tabii ki fiyatların ne olacağını bilemeyiz sonuçta ma Series S yeni nesil bir konsol, her zaman alınabilir.

Alınır ancak yazdan sonra yeni konsollar çıkacak gibi eğer 60FPS + grafik + daha uzun ömür takıntınız olmayacaksa SS her türlü alınır. Sizi yaklaşık 2027-28 yılına kadar götürür ancak kütüphanesi Sony kadar geniş değil bir yerden sonra sıkılıp satacaksınız ( FIFA, Battlefield, CoD oynayan biriyseniz daha da uzun götürür) şu an PS4 alan bir sürü insan var.

Dostum sonraki sene olunca tekrar değerlendirmen daha mantıklı olur zira yeni nesiller veya güncellenmiş versiyonlar çıkabilir. O zaman elbette series s almak mantıksız olur, güncellenmiş xbox ne ise o alınır.

Geri
Yukarı