#SeninleyizSoylu etiketi Twitter'da gündemde

@377660 hocam maaşa zam vaat etmesi mantıklı geliyor arkadaşa. Ben pek mantıklı düşünebildiğini sanmıyorum açıkçası. Zaten Erbakan seçilemez de tek mesele oyların bölünecek olması.

Çocuk istismarını normal bir şeymiş gibi konuşan birisine oy mu vermeyi düşünüyorsunuz?

Düşünüyorum dedim verdik demedik. Ayrıca herkesin hataları var. Erdoğan'da cezaevinde yatmışlığı vardır. Diğer parti elemanları da çok masum değil. Bu konu uzar gider.

Düşünüyorum dedim verdik demedik. Ayrıca herkesin hataları var. Erdoğan'da cezaevinde yatmışlığı vardır. Diğer parti elemanları da çok masum değil. Bu konu uzar gider.
"Düşünüyorsun" dedim zaten. Diğer partilerin masum olmaması bu iğrenç şeyi vaat olarak koymayı gerektirmez.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın bugün 11.00'da İçişleri Bakanlığını ziyaret edeceğini söylemesinden sonra Twitter'da bu etiket gündem oldu. Twitter'daki bu etikete 22.9 bin tweet atıldı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu destekleyenlerin yanı sıra bu tweet onu desteklemeyenleri de içeriyor. İkisinin karışımı diyebiliriz.

Eki Görüntüle 1379743
Ciddiye alınacak birşey yok o 22k kişide trolldür emin olun.
Gerçek hesaplar değildir.

Zafer partisinin yüzdesine takılmayın önemli olan düşünceleri insanlarda yavaş yavaş görüp duymaya başladı zafer partisini takım gibi parti tutmayanlar, mülteci sevici veya ar•p yalayıcı olmayanlar zafer partisine oy verecektir.
Araplardan gram haz etmeyen ben sırf Zafer partisine oy vermiyorum diye ar*p sevici mi oluyorum? Birkaç ay önce belki bu partinin varlığından haberiniz yoktu ama şimdi fanatiklik yaparak insanları ayrıştırıyorsunuz.
Şu sevmediğiniz malum bağnaz kesimden farkınız kalmıyor böyle.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı