Sennheiser GSP 300 uygulama?

sinankytrn

Hectopat
Daha fazla  
Dün Sennheiser GSP 300 modelini aldım. Gayet başarılı bir kulaklık memnun kaldım açıkcası. Fakat Sennheiser'in kulaklıklar için bir uygulamasını bulamadım. Bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bende bugun siparis verdim. Kısmetse carçamba gelecek. Araştırırken görmüştüm EPOS | Sennheiser - GSP 300 Series Gaming Headsets bir bak istersen ben kurulum yapmayı denedim ama takılı olan ürün istiyor sanıırım çözememdim :D bu arada kulaklıktan rahatlık ve sağlamlık acısından ilk izlenimin nasıl?

Kulaklık çok güzel. Sağlam bass seslerine bayılacaksın. Ben çok beğendim. Hyper X 2 ile arasında kalmıştım ama iyi ki bunu almışım. Gayet güzel ürün. Bu arada nereden aldın? Ben Amazon'dan aldım 680 TL'ye fakat dün Hepsiburada 499 TL'ye düşürdü. Amazon'dan iade edip Hepsiburada'dan aldım bilgin olsun.

Evet bende dün 499 TL'ye sipariş vermiştim mantıklı olanı yapmıssın hayırlı olsun tekrar. Program ile alakalı gelişme var mı?

Sennheiser'in resmi sitesinden canlı desteğe ulaştım. Evet maalesef böyle bir program yok. GSP 350 ve üstü için varmış.
GSP 300 için uygulaması yok Sennheiser'ın, GSP 350 ve üstü için var.

Aynen canlı destekten bende sordum aldığım cevap senin söylediğin ile aynı teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı