Sennheiser GSP 350 vs Corsair Void Pro Wireless

Kerem Taner

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, yakın zamanda bu 2 kulaklıktan birini alacağım.
GSP 350 - 560 TL.
Void Pro Wireless - 510 TL.
Hangisini tavsiye edersiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de kablosuz olsa GSP 350 tercih ederdim ama kablosuz olduğu için Corsair de kendine çekiyor. Buna göre karar verin.

Kablolu olup olmaması önemli değil benim için. Corsair'i Amazon'dan alacağım için ucuz. Bugün Gameekstra'da denediğimde gerçekten rahat ve malzeme kalitesi çok iyiydi. Sennheiser iyi güzel kaliteli marka ama ses kartsız GSP 300 Türkiye'de 350-400 civarına bulunabiliyor. Sırf ses kartı yüzünden 200 civarı ek para istiyorlar. İkiside kablolu olsa, hangisini tercih edersiniz ?

Kablolu olup olmaması önemli değil benim için. Corsair'i Amazon'dan alacağım için ucuz. Bugün Gameekstra'da denediğimde gerçekten rahat ve malzeme kalitesi çok iyiydi. Sennheiser iyi güzel kaliteli marka ama ses kartsız GSP 300 Türkiye'de 350-400 civarına bulunabiliyor. Sırf ses kartı yüzünden 200 civarı ek para istiyorlar. İkiside kablolu olsa, hangisini tercih edersiniz ?
Sennheiser ses konusunda çok köklü bir firma direkt ses üzerinden ürün çıkarıyorlar bunu hesaba katmalısın ses kalitesinin bu kesinlikle tahmin, taha temiz olacağını düşünüyorum

Sennheiser ses konusunda çok köklü bir firma direkt ses üzerinden ürün çıkarıyorlar bunu hesaba katmalısın ses kalitesinin bu kesinlikle tahmin, taha temiz olacağını düşünüyorum
Bende PUBG gibi oyunlarda ses kasmak için kulaklık istiyorum da kararsız kaldım. Alıcakken de tam almak lazım. ALC 887 ses kartı. Bu yüzden GSP 350 almak daha mı mantıklı geliyor? Corsair Void Pro daha mı iyidir?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı