Sennheiser HD 206 V2 kötü ses kalitesi

Herr mira

Decapat
Sennheiser HD 206 V2 kulaklığını satın aldım. Ürünüm gelince kullanmaya başladım.
Fakat müzik performansı kötüydü. Ses cidden çok az çıkıyor ek bir ses kartı sipariş verdim.
Bu sorunu çözer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
206 efsaneler arasındadır. Bu da yenisi. Ama 3m kablosu ve 24 ohm direnciyle sabit ekipman ister.

Ses kartından ziyada ucuz bir amfi amficik bile farkederdi. Çünkü anlattığınız sorunun adı sürülememe.

206 efsaneler arasındadır. Bu da yenisi. Ama 3M kablosu ve 24 ohm direnciyle sabit ekipman ister.

Ses kartından ziyada ucuz bir amfi amficik bile farkederdi. Çünkü anlattığınız sorunun adı sürülememe.

Öneri için teşekkür ederim.
Taşımasının kolay olacağını düşünerek almıştım ama pek öyle değilmiş.

Bende şu anda HD 206 V2 var. Beslemesi zor olduğu için ses düşük kalıyor. Kulaklığı besleyince fiyatına göre bir canavar.

Hadi ses kartını anlarımda bu kulaklık geri verilmez.

İade nedenim tam olarak bu değil.
Kulaklık maalesef dışarıda kullanıma uygun değil. 3 metrelik bir kablosu var, bu cidden rahatsız edici.
Gerekli şartlar sağlanınca ses kalitesinin çok iyi olduğu doğrudur ama bunun için yanımda amfi taşıyamam.
Ses profili de vokal ağırlıklı maalesef. Ben genelde bas seslerin ağırlıklı olduğu müzikleri dinlerim.
Bunları göz önüne alınca iade etmekten başka bir seçenek gelmedi aklıma.

Kulaklık maalesef dışarıda kullanıma uygun değil. 3 metrelik bir kablosu var.

Bu gerçekten sıkıntı. 2 metre kablo yeterdi.

Ses profili de vokal ağırlıklı maalesef.

Tizler ön planda, dengeli sese yakın denilebilir.

Ben genelde bas seslerin ağırlıklı olduğu müzikleri dinlerim.

Baslar duyulabilecek kadar var ama bas doğruluğu çok güzel.
Bu kulaklığı en çok ne bozmuş diye sorsalardı, tizler derdim kesinlikle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…