Sennheiser HD 4.40 BT vs JBL T600BTNC

Daha çok ne tarz müzikler dinlemeyi tercih ediyorsunuz ve bütçeniz en fazla ne kadar? Eğer bu kulakların fiyatıyla aynı civardaysa Marshall major 3 BT önerebilirim. Eğer biraz daha yukarı çıkabiliyorsa bütçeniz Sennheiser HD 4.50 BT harika bir kulaklık. İkisinden birini tercih edecek olsam gerek duruşu gerekse JBL'in hiçbir ürününden memnun kalmamam (3 adet ürününü kullandım) açısından HD 4.40 BT'yi öneririm.

Sennheiser kesinlikle

Sennheiser HD 4.40 kullanan biri olarak yorum yapayım.
Malzeme kalitesi gayet başarılı orta-alt segmente göre. Şarj konusunda gerçekten çoook uzun gidiyor. Kara cuma indiriminden aldım ve inanır mısınız bilmem sadece 3 kez şarj ettim. (Devamlı kullanmıyorum genelde kulak içi kullanıyorum)
Ses konusunda sahnesi geniş aralıkta fakat basları Cep telefonunda kullanılacaksa yetersiz. Kabloyla bağlanırsa ufak bir iyileşme var fakat tatmin etmeyebilir. Mutlaka Hi-fi bir oynatıcı ile sürmek lazım kulaklığı. Fiio X7 ile kullanıyorum arada diğer kulaklıklar yok ise bana yetiyor. Basshead biri olmama rağmen fena değil.
JBL ürünlerini evime sokmam pek randıman alamadım. Üst serileri için yorum yapamam.
Özellikle merak ettiğin bir husus varsa yardımcı olurum.
Ha bu arada seçim yapmak gerekirse kıyas dahi kabul edilmez JBL ile.

Bunlar bütçem aşıyor
Rock tarzı müzikler dinliyorsanız major 3'ün fiyatı bu seviyede veya Sennheiser HD 4.40 alabilirsiniz. İkisi de sizi yarı yolda bırakmaz. Yukarıda belirttiğim gibi JBL ya bozdu ya da hep çok kötüydü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…