Sennheiser HD 4.40 vs Sony WH-CH700N

00Teoman00

Hectopat
Kulaklık alacağım fakat çok kararsız kaldım, benim için dışarıya ses vermemesi çok önemli. Alternatif kulaklıklar da önerebilirsiniz :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bu hafta içerisinde bu iki kulaklıktan birini alacağım ancak aşırı kararsız kaldım.
Sennheiser tarafında ses berraklığı ve netliği konusunda herkes hemfikir ancak 4.40 modelinde ses yüksekliği ve bass yetersizliği şikayetleri çok fazla,tabi bu dinlediğin müzik türüne göre şikayet olmaktan çıkabilir,ayrıca sony tarafında apx hd kullanılırken sennheiser daha eski apx sürümü kullanıyor.Galiba ben sonyi tercih edeceğim.

Sony'nin 0 dan 100'e 7 saate şarj olduğunu düşünce aklım gerçekten de karıştı çünkü sennheiser 4.40 0 dan 100'e 2 saate çıkıyor .

Sony'nin 0 dan 100'e 7 saate şarj olduğunu düşünce aklım gerçekten de karıştı çünkü sennheiser 4.40 0 dan 100'e 2 saate çıkıyor .
Sony nin ANC etkin batarya süresi 35 saat iken Sennheiser 25 Saat batarya süresi sunuyor.Üstelik Sony de ANC kapalı iken bu süre 50 saatlere çıkıyor.

Bende bu hafta içerisinde bu iki kulaklıktan birini alacağım ancak aşırı kararsız kaldım.
Sennheiser tarafında ses berraklığı ve netliği konusunda herkes hemfikir ancak 4.40 modelinde ses yüksekliği ve bass yetersizliği şikayetleri çok fazla, tabii bu dinlediğin müzik türüne göre şikayet olmaktan çıkabilir, ayrıca Sony tarafında apx HD kullanılırken Sennheiser daha eski apx sürümü kullanıyor. Galiba ben Sony'i tercih edeceğim.

Konuyu biraz hortlatmış olacağım fakat kulaklığı aldıysanız kısaca rahatlığından, ses kalitesinden vs. bahseder misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı