Sennheiser HD458BT alınır mı?

NightWist

Kilopat
Makaleler
2
Kulaklık çıkalı 2 sene olmasına rağmen sizce satın alınır mı? Bu fiyat bandında Anker dışında başka önerileriniz varsa yapabilir misiniz?

Maksimum bütçeniz nedir?

Bana kalırsa çok bir esprisi olmayan bir kulaklık. Sennheiser kalitesi hissediliyor ama fiyatı fazla. 1 sene öncesine kadar Anker Q30 ile aynı fiyattaydılar oysaki. Tasarımı hoşunuza gittiyse alabilirsiniz. Ama gerçekte de görün. Birçok teknoloji mağazasında sergilenen bir kulaklık.

Maksimum bütçeniz nedir?

Bana kalırsa çok bir esprisi olmayan bir kulaklık. Sennheiser kalitesi hissediliyor ama fiyatı fazla. 1 sene öncesine kadar Anker Q30 ile aynı fiyattaydılar oysaki. Tasarımı hoşunuza gittiyse alabilirsiniz. Ama gerçekte de görün. Birçok teknoloji mağazasında sergilenen bir kulaklık.

2500 TL maksimum bütçem aklınızda başka kulaklık mı var?

Çok güzel bir kulaklık ama fiyatı bu kadar uçunca biraz tercih edilmez oldu maalesef. Ben de almayı düşünüyordum ama bu fiyatlara biraz değmez oldu artık. Eğer temiz bulabilirsen Skullcandy Crusher olabilir. Ama o da son zamanlarda bakmadım fiyatına uçmuş olabilir.

2500 TL maksimum bütçem aklınızda başka kulaklık mı var?
2500 bandında 458BT de kalmamış.

Başka kulaklık olarak üstte yazılan
Skullcandy Crusher olabilir ama onun da çok fazla stoğu olmuyor. Biraz denk gelmek gerekiyor.

458BT alacaksanız kesinlikle deneyip alın. Ped tasarımı biraz değişik o yüzden rahatsız edebilir. 450BT almayın, ANC'si düzgün çalışmıyor diye çok yorum gördüm. 458 onun geliştirilmiş hâli.

Başka öneri olarak da klasik Anker Q30 var ama Anker istemediğinizi belirttiğiniz için bunu geçelim.

Sony önerecektim fakat XB910N bile 3500TL'den satılıyor. WH-CH710 almayın bu bütçede. Hiçbir özelliği olmayan normal bir kulaklık. 458BT ve Q30 1000-1200 bandındayken o kulaklık 700 bandındaydı şimdi gereksiz zam yedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı