SenpAI arkada ne yapıyor?

Furkan17TR

Megapat
Makaleler
5
Yer
Merkez/ÇANAKKALE
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcılığı 2. Sınıf Öğrencisi
Bu programın arkada yaptıklarını görebilir miyim? Şikayetlerim:

Bazen 2 GB RAM ve %80 CPU kullanımı yapıyor.
Sanırım Upload yapıyor, çünkü mesela en basitinden bir siteye girerken normalde 0.2 saniyede giriyorsa, SenpAI bir şeyler yaparken 2 saniyeye çıkıyor. Kesinlikle fark ediyor.

Sanırım upload yapıyor, çünkü mesela en basitinden bir siteye girerken normalde 0.2 saniyede giriyorsa, senpaı bir şeyler yaparken 2 saniyeye çıkıyor. Kesinlikle fark ediyor.

Senpaı arkada ne yapıyor?

Hocam kaynak kodunu görmeden bir şey diyemeyiz, bildiğim kadarıyla blitz benzeri bir yazılım kendisi. İnternet kullanımı ve CPU kullanımı Hero seçerken kendi sunucusu üzerinden veri çektiği için o şekilde kullanıyor.

Sanırım Upload yapıyor, çünkü mesela en basitinden bir siteye girerken normalde 0.2 saniyede giriyorsa, SenpAI bir şeyler yaparken 2 saniyeye çıkıyor. Kesinlikle fark ediyor.

Ben de Blitz.gg uygulamasını kullanırken uygulama arkada sürekli bir şeyler indirdiği için oyunda ping çıkıyordu. Sildim porofessor.gg yükledim, bence en iyisi.

SenpAI.GG birçok koşul için test edilmiş, FPS ya da RAM üzerine hiçbir negatif etkiye sebep olmayacak şekilde optimize edilmiştir. Eğer böyle bir problem yaşıyorsanız uygulama dosyalarınızda bir problem olabilir. Buradaki şekilde uygulamayı temiz geri yükleme yaparsanız ve uygulamayı yönetici olarak çalıştırırsanız bir problem ile karşılaşacağınızı sanmıyorum :)

Geri
Yukarı