Senpai virüs olarak algılandı

Senpai'yi bugün indirmeye çalıştım ve Windows Defender bana Senpai'de trojan olduğunu söyledi önceden bir şey yoktu ama şu an böyle bir hata veriyor.

LoL için yardım olan uygulamadan bahsediyorsanız güvenli bir program diye biliyorum. Kaspersky'ya da Malwarebytes gibi AT'lerle taratabilirsiniz.

LoL uygulaması olan senp AI bir nevi yardımcı oluyor rün ayarlama eşya dizilimi gibi şeylere.
LoL için yardım olan uygulamadan bahsediyorsanız güvenli bir program diye biliyorum. Kaspersky'ya da Malwarebytes gibi At'lerle taratabilirsiniz.

Uygulamayı indirmiyor bende Windows Defender tarafından trojan algılandı uyarıs ile karşılaşıyorum.

LoL uygulaması olan senp AI bir nevi yardımcı oluyor rün ayarlama eşya dizilimi gibi şeylere.

Uygulamayı indirmiyor bende Windows Defender tarafından trojan algılandı uyarıs ile karşılaşıyorum.

Senp AI bayağı kelime oyunu yapmış.

Uygulamada imza vb bir şey taşımıyorsa Defender onu tehlikeli algılar ama tehlikeli değildir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…