Server Uraz neden tanınmıyor

qino88

Centipat
Yer
Hatay
Server Uraz'ı hepiniz duymuşsunuzdur. Şarkılarını severek dinlerim, ama şarkılarının kötü bir yanı olmamasına rağmen (bana göre) hiç popüler olmuyor. Birinin popüler olması için ille bozması mı gerekiyor. Server Uraz'ı beğenmeyebilirsiniz burası öznel ama sorum neden beğenen kimsecikler yok. Beğenilmemesinin sebepleri var mı?

Aslında geçmişte RAP'in ülkedeki dinleyici sayısına oranla şimdikinden (bana göre) daha çok tanınıyordu. Pit10 olduğu dönemlerde özellikle 2005-2010 arası pik noktalarındaydı hatta. RAP çok dinlemesem de aşağı yukarı biliyorum.

Son düzenleme:
Server Uraz'ı hepiniz duymuşsunuzdur. Şarkılarını severek dinlerim, ama şarkılarının kötü bir yanı olmamasına rağmen (bana göre) hiç popüler olmuyor. Birinin popüler olması için ille bozması mı gerekiyor. Server Uraz'ı beğenmeyebilirsiniz burası öznel ama sorum neden beğenen kimsecikler yok. Beğenilmemesinin sebepleri var mı?

Bana kalırsa işleri herkese hitap etmiyor diyebilirsin herkese itap etmek zorunda mı hayır ama ünlü olmak için maalesef biraz dediğim gibi herkese hitap etmeli.

Tanınmayan o kadar sanatçı varken şaşırılacak bir durum değil. Bunun en büyük etkeni geçmişte pastanın sahiplerinin pastanın bölünmemesini istememesi. Şu an o pasta büyüdü, pastadan payı azalanlar bir şeyler saçmalıyor.

Geri
Yukarı