Serverimde skin gözümüyor

MertCoo

Hectopat
Arkadaşımla servere girdik ve skinler gitmiş. Skin restorer plugini mevcut fakat yine de gözükmüyor. Singleplayerda skinlerimiz gözüküyor. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İşin tlauncher ile alakası var. Zaten diyoruz ki kullandığı kesin değil. Bende eskiden kullanıyordum kimsenin skini gözükmüyordu 1 ay önce 65 TL'ye aldım orijinal.
Konu sahibi orijinal kullanıyormuş. Cevabını aldın mı?

TLauncher de sorun olabilir, bunu inkar eden yok. Fakat üyenin yaşadığı sorun korsan ya da orijinal kullanıp kullanmaması değil. Sorun eklenti kaynaklı. Sen bunu anlamıyorsun. Bir de mesajımı eksilemişsin...

Eğer tüm arkadaşlarınız orijinal minecraft kullanıyorsa online mode kısmını true yapın sorun düzelecektir diğer türlü skinrestorer pluginini güncellemeyi ve depend gerektiren eklentileri olup olmadığını kontrol edin. Ek olarka TLauncher kullanılıyorsa bile SkinRestorer'da ona göre ayarları mevcut.

Ayrıca Minecraft'tan bahsediyorsunuz Türkiye piyasası tamamen crackli kullanıyor burada korsan kullanıp kullanmaması Türkiye şartlarına göre gereksiz. :D Premiumu niye alırsına gelecek olursak hayatımda görmediğim sunucularda oynamak için ve birde hileyi en aza indirmek için.

Zaten Microsoft yeni sürümlerde crackleme işlemini fixleneceğini belirtiyor istesekte bir yerden sonra giremeyeceğiz Mojang hesapları Microsoft hesapları ile birleştirilecek.

Artı -2 Eksi
Eğer tüm arkadaşlarınız orijinal minecraft kullanıyorsa online mode kısmını true yapın sorun düzelecektir diğer türlü skinrestorer pluginini güncellemeyi ve depend gerektiren eklentileri olup olmadığını kontrol edin. Ek olarka TLauncher kullanılıyorsa bile SkinRestorer'da ona göre ayarları mevcut.

Ayrıca Minecraft'tan bahsediyorsunuz Türkiye piyasası tamamen crackli kullanıyor burada korsan kullanıp kullanmaması Türkiye şartlarına göre gereksiz. :D Premiumu niye alırsına gelecek olursak hayatımda görmediğim sunucularda oynamak için ve birde hileyi en aza indirmek için.

Zaten Microsoft yeni sürümlerde crackleme işlemini fixleneceğini belirtiyor istesekte bir yerden sonra giremeyeceğiz Mojang hesapları Microsoft hesapları ile birleştirilecek.
Hayır orjinal minecraft kullanıyoruz.Depend derken pek anlamadım ne lazım skinlerin gözükmesi için.

Hayır orjinal minecraft kullanıyoruz.Depend derken pek anlamadım ne lazım skinlerin gözükmesi için.
Eklentinin çalışabilmesi için gereken eklentiler olabilmekte, skinrestorer sayfasına girip son sürümü yükleyebilir misiniz? Eğer düzelmezse log kayıtlarını iletebilirseniz bakabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı