Servis vs kamyonet

Bilgisayaryorum

Hectopat
Elimdeki parayı ya servis alıp kiraya vererek, ya da kamyonet alarak kiraya verip değerlendirmek istiyorum. Sizce hangisi daha kolay kiraya gider veya daha çok getiri sağlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Servis işi şu dönem biraz duraksadı ama uzun vadede karlı olabilir. Kamyonet hakkına bir şey diyemem.

Elimdeki parayı ya servis alıp kiraya vererek, ya da kamyonet alarak kiraya verip değerlendirmek istiyorum. Sizce hangisi daha kolay kiraya gider veya daha çok getiri sağlar?

Servisi birden çok alan için kiraya verebilirsin ama kamyonet sadece nakliyat için. O yüzden servis daha mantıklı bence.

Taksi tekerleği al. Veya eczaneye ortak ol. Müthiş para var bu işlerde.

Kargo işi daha iyi olur. Tenteli bir Transit veya Fiat olabilir.

Kamyonet daha uygun. Servis işleri bu dönem durdu öyle söyliyeyim.

Servis işi şu an pandemi dönemi ile sıkıntılı bir dönemdrn geçiyor. Okulu işi hep etkiledi. Kargo firmalarına kiraya versen ki ( Kiralık araç aldıklarını duymadım. ) evrak teslimatı falan derken kısa zamanda çok km yapar değer kaybeder, kiralık olduğu için tamiratı size kalır. Kamyon işi hafriyat işi ise olabilir. Ocak'larda sefer yapabilir tabii onunda bir masrafı çıkacaktır. Fakat en iyisi bilinen bir fabrikaya forklift kiralamaktır.

Taksi tekerleği al. Veya eczaneye ortak ol. Müthiş para var bu işlerde.
Nasıl yapabilirim bu işleri?
Kiralayacak fabrikayı nasıl bulabilirim? İlanı ben versem bulunur mu acaba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…