Ses %2'de bile çok fazla çıkıyor

TahaEdits2334

Picopat
Daha fazla  
HP Pavilion 15 eh-0006nt laptopum var. Ses %2'deyken %100'de gibi çıkıyor. Bu bazen oluyordu ama sonra düzeliyordu. Ben bir şey yapıp mı düzeltiyordum hatırlamıyorum. Nasıl düzeltebilirim. Windows Uptade'de güncelleme yok.

HP Pavilion 15 EH-0006NT laptopum var. Ses %2'deyken %100'de gibi çıkıyor. Bu bazen oluyordu ama sonra düzeliyordu. Ben bir şey yapıp mı düzeltiyordum hatırlamıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Windows Update'de güncelleme yok.

Hoparlör de mi oluyor yoksa kulaklık taktıgında mı?

Ses sürücüsünden kaynaklı oluyor genelde, tekrar kurmayı ya da bir önceki sürüme dönmeyi deneyin.

HP Pavilion 15 EH-0006NT laptopum var. Ses %2'deyken %100'de gibi çıkıyor. Bu bazen oluyordu ama sonra düzeliyordu. Ben bir şey yapıp mı düzeltiyordum hatırlamıyorum. Nasıl düzeltebilirim? Windows Update'de güncelleme yok.

Gorseldeki yer isaretliysa isareti kaldirip denersen sesin azalacagini dusunuyorum. Once ses ayarlarindan hoparlere cift tikla veya sag tiklayip ozelliklere tikla ardindan ilgili sekmedeki ses efektleri kismindan en asagidaki kisimdaki tiki varsa kaldir 👍

Dosya Ekleri

• Bilgisayarin-Sesini-Yukseltme-3..jpg
    Bilgisayarin-Sesini-Yukseltme-3..jpg
    216,3 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Gorseldeki yer isaretliysa isareti kaldirip denersen sesin azalacagini dusunuyorum. Once ses ayarlarindan hoparlere cift tikla veya sag tiklayip ozelliklere tikla ardindan ilgili sekmedeki ses efektleri kismindan en asagidaki kisimdaki tiki varsa kaldir 👍
Windows 11'de bu ayar nerede?

Yeni konular

Geri
Yukarı