Çözüldü Ses hizmetleri yanıt vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ramboo

Decapat
Merhaba.
2 Gün önce bilgisayarda müzik dinlemek için uygulamayı açtım fakat ses gelmedi. Bilgisayarı kapatıp açmayı denedim. Kapatıp açtıktan sonra mikrofonum çalışmamaya başladı. İlk başta mikrofonum bozuldu zannettim fakat mikrofonumu başka bir cihaza taktığımda çalışıyordu. Sorun gider kısmından baktım ve şöyle bir hata verdi. Çözümü var mıdır? Acaba yardımcı olursanız sevinirim :)

Dosya Ekleri

• ses.png
    ses.png
    9,8 KB · Görüntüleme: 152
Çözüm
Windows ve r tuşlarına aynı anda basıp Services.msc yazarsanız hizmetler açılacaktır. Ardından Windows Ses'e sağ tıklayıp özellikler demeniz oradan otomatiği seçmeniz gerek.

Durum bu zaten otomatikteydi bir daha seçip uygula yaptım değişen bir şey olmadı.

Sorunu çözdüm yüklü olan driverları kaldırıp tekrardan yükledim sorun düzeldi benim gibi sorunu olan varsa yaptığımı yapabilir teşekkürler.
Windows ve R tuşlarına aynı anda basıp Services.msc yazarsanız hizmetler açılacaktır. Ardından Windows Ses'e sağ tıklayıp özellikler demeniz oradan otomatiği seçmeniz gerek.

Dosya Ekleri

• ses.PNG
    ses.PNG
    3,2 KB · Görüntüleme: 194
Windows ve r tuşlarına aynı anda basıp Services.msc yazarsanız hizmetler açılacaktır. Ardından Windows Ses'e sağ tıklayıp özellikler demeniz oradan otomatiği seçmeniz gerek.

Durum bu zaten otomatikteydi bir daha seçip uygula yaptım değişen bir şey olmadı.

Sorunu çözdüm yüklü olan driverları kaldırıp tekrardan yükledim sorun düzeldi benim gibi sorunu olan varsa yaptığımı yapabilir teşekkürler.

Dosya Ekleri

• aaa.png
    aaa.png
    3 KB · Görüntüleme: 193
Çözüm

Hocam hangilerini sildiniz acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı