Ses kartı mı alınmalı, kulaklık mı?

Genzonzi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, fikirleriniz benim için gayet önemli ve karar verici olacak. Razer Hammerhead Pro V2 kulak içi kulaklığım var bir de eski HyperX Cloud Stinger ucuz olan kulaklık mevcut. Sesler yeterli ama daha kaliteli olabileceği kanaatindeyim. Sizce ses kartı mı almalıyım yoksa yeni bir kulaklık mı? Fazla para vermek istemiyorum açıkçası, israfa da gerek yok. Kulaklıklarım var, HyperX Cloud 2 tarzı bir şey mi almalıyım yoksa 300-500 TL arası 7.1 ve iyi ses kartı olan kulaklık var mıdır önerebileceğiniz? Ya da ses kartı mı almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar arkadaşlar, fikirleriniz benim için gayet önemli ve karar verici olacak. Razer Hammerhead Pro V2 kulak içi kulaklığım var bir de eski HyperX Cloud Stinger ucuz olan kulaklık mevcut. Sesler yeterli ama daha kaliteli olabileceği kanaatindeyim. Sizce ses kartı mı almalıyım yoksa yeni bir kulaklık mı? Fazla para vermek istemiyorum açıkçası, israfa da gerek yok. Kulaklıklarım var, HyperX Cloud 2 tarzı bir şey mi almalıyım yoksa 300-500 TL arası 7.1 ve iyi ses kartı olan kulaklık var mıdır önerebileceğiniz? Ya da ses kartı mı almalıyım?

Bence ses kartı alın.

Bana kalırsa kafa üstü bir sağlam 7.1 kulaklık alın.Boşverin ses kartını inanın iyi bir kulaklığın olmayınca isterse binlerce liralık ses kartın olsun hiç bir fayda etmez,hemde yeni alacağın kulaklıkda gelen mikrofonun kalitesi de güzel olucaktır.Kulaklığa fazla para vermeye gerek yok dediğiniz gibi 300-500 tl arası bir kaliteli ürün alırsanız işinir görür.

İşte hem bu fiyatlara ses kartı yada F/P 7.1 sanal ses suna felan bir kulaklık var mı ?

Geri
Yukarı