Ses kartı önerisi

Erdem1O

Centipat
Daha fazla  
Razer BlackShark V2 X aldım ve ses kartım ALC 887 olduğu için tam verim alamıyorum çok pahalı olmasın tam verim alabileceğim ses kartı önerir misiniz?

Hocam o fiyat bandında sizi çok tatmin edecek bir ses kartı yok maalesef. Ama ALC 887 V2 X için iş görür bir kart. Harici alacağınız kart, USB olacağı için bir tık daha iyi olur sadece.

Hocam o fiyat bandında sizi çok tatmin edecek bir ses kartı yok maalesef. Ama ALC 887 V2 X için iş görür bir kart. Harici alacağınız kart, USB olacağı için bir tık daha iyi olur sadece.

Bilmiyorum ALC 887 yeterli diyorlardı ama eski kulaklığım James Donkey 711 ile arasında fark bile yok denebilir.

Daha pahalı ve kaliteli varmı?

Bilmiyorum ALC 887 yeterli diyorlardı ama eski kulaklığım James Donkey 711 ile arasında fark bile yok denebilir.

Daha pahalı ve kaliteli var mı?

Bu 2.1 ve 3.5mm jak girişi olması lazım ve kullaklıgım özellikleleri karşılamalı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı