Ses Kaydetme ve Arkaplan Parazit Sorunu

Uraniumhazee

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar.

Windows 7 64bit kullanıyorum. H97 gaming 3 anakart sahibiyim.

Windows'un kendi ses kaydedicisi ile kayıt yaptığımda ana ses dışında başka bir yoğun buğu sesi yer alıyor.
Shadow Play ile oyun kaydederken de yine bu sorun mevcut.
Daha önce Windows Xp kullanıyordum ve Camstia programı ile yaptığım kayıtlarda çok net ses alıyordum. Arka planda herhangi bir buğu veya şırıltı sesi yer almıyordu. Yine klasik bir mikrofonum vardı.
Yeni sistem ve basit bir mikrofonla yaşadığım sıkıntı aşağıda yer alıyor.

Bunun sebebi nedir ve nasıl çözebilirim? Klasik bir mikrofonum var. Örnek ses dosyasını sizlerle paylaşmak istiyorum.

Playing: Adsız.mp3 - picosong

Yorumlar için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
H97 Gaming 3 tabanlı bir sistemin var ve Windows 7 mi kullanıyorsun? Kullanma, yazık o sisteme. :) Windows 10'a geç. Sürücülerini güncelle. Sorunun devam ederse burada bekliyoruz.

H97 Gaming 3 tabanlı bir sistemin var ve Windows 7 mi kullanıyorsun? Kullanma, yazık o sisteme. :) Windows 10'a geç. Sürücülerini güncelle. Sorunun devam ederse burada bekliyoruz.

Dikkate alacağım.
Windows 10'da birkaç kez etkinleştirme sorunu yaşadığım için bu işletim sisteminden açıkçası soğumuştum.
Teşekkürler.

Başka düşüncesi olan varsa paylaşırsa sevinirim teşekkürler.

Mikrofonun bozuk olmadığından emin ol, sürücülerini güncelle. Ayrıca Windows 10a geçmen de yararına olacaktır ve son olarak Audacity programı ile ses dosyalarında düzenlemeler yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı