Rehber Ses Mühendislerinden Razer BlackShark V2 EQ & Mic ayarları

BlackShark v2X için EQ ne indireceğiz THX paralı bedava 3 parti güzel uygulama var mi?

Teşekkürler bir de öyle deneyeceğim ama pek bir umudum yok. Artık incelemelere de güvenim kalmadı çok övdükleri kulaklık rezalet olabiliyor kullanışa ve bireye göre.

Merhabalar,

Sarı ile belirtilen alanda yer alan tiki kaldırıp pc yi yeniden başlatıp deneyebilirsiniz.

@Asyneum peki hocam bu alttaki ayarlara ne diyorsunuz. Genelde PUBG için kullanıyorum hangileri açık kalması mantıklı olur?

@Asyneum peki hocam bu alttaki ayarlara ne diyorsunuz. Genelde PUBG için kullanıyorum hangileri açık kalması mantıklı olur?

Eki Görüntüle 1561976

Çok net bilgim yok maalesef. kulaklığın ses performansında bir anormallik vardı. oyuna girince sesi kısılıyordu, ayak sesleri duyulmuyordu forumlarda araştırmaya başladım ve bu ayarı yapınca sorunum çözüldü. Şimdi sesleri çok temiz bir şekilde duyabiliyorum.

Aslında kulaklık çok iyi sadece bazen yazılım çakışmaları Realtek yüklü oluyor vesaire. Tam optimuım ayarı bulamayınca kötü. Ben yıllardır FX sound yazılım EQ kullanıyorum Game Mode'da aşırı iyi. Şimdi ilk kez bir kulaklığın driverını kullandım. Ve bu EQ ayarlarını yaptım çok memnunum aslında.

Belirttiğim ayarı yapana kadar ben de baya bir sorguladım, şimdi baya tatmin edici.

USB 3.2 bağladığımda mikrofonu çalıştıramıyorum sebebi ne olabilir? USB 2.0 da çalışıyor çok garip bir şekilde. "USB denetleyici kaynakları yeterli değil" hatasını alıyorum.

Son düzenleme:

Ellerine sağlık çok bilgilendirici olmuş. Ayrıca kulaklarım ağrıyor diyen arkadaş acaba aynı kulaklıktan mı bahsediyoruz?

Kafayı çok ağrıtıyor demene çok şaşırdım. Tüy gibi hafif bir kulaklık. G PRO X vardı buna geçince dünya varmış dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…