Ses nasıl kalınlaştırılır?

hayat sıkıcı

Hectopat
Yer
Istanbul
Arkadaşlar 17 yaşındayım sesimin ince olduğunu söylüyorlar. Annemlere sorduğumda normal diyorlar fakat bir oyuna girdigimde Mic bastığımda kız mısın diye soruyolar. Sesimi nasıl daha kalın bir tona getirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarkıcı ol kanka. Ben dehayı ve bi başka rapçinin şarkısını ilk dinlediğimde kız sanmıştım böyle kendini zorla mic basarken microya çok yakın durma kısık sesle ve kalın konuş

Genetik sen değiştiremezsin kalıcı olarak. Zorla ses kalınlaştıracam diye cigerini kasma yani.

"Ben 8 liralık içiyorum sizin gibi enayi değilim." diyen arkadaşlara sormanızı tavsiye ediyorum.

Doğal olarak diyeceğim kısık sesle konuşun ses tonunu arttırınca ses inceliyor. Nefes egzersizleri vardı onlar işe yarıyor mu bilmem ama deneyin. Sorun sanalda ise MorphVOX diye ses uygulamaları vardı oradan ince ayarlar çekip sesi kalınlaştırabilirsiniz. Anlaşılması zor iyi yapıyordu program.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…